Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију
Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију
Бронзана Ања са Европских игара
Злато за Силађија на Универзијади
Злато за Силађија на Универзијади
Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе
Веља Стјепановић поново првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе
Previous Next
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију
Бронзана Ања са Европских игара Бронзана Ања са Европских игара
Злато за Силађија на Универзијади Злато за Силађија на Универзијади
Веља Стјепановић бронза у Дохи Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе Веља Стјепановић поново првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе Велимир Стјепановић првак Европе

Такмичење земаља централне Европе, Кошице, Словачка 9 - 11.12.2016.

По истеку прописаних рокова обавештавамо Вас да је координатор свих националних селекција изабрао чланове репрезентације за такмичење земаља централне Европе које ће се одржати у Кошицама у Словачкој од 9. до 11. децембра 2016. године:

 

  1. Бабић С. Душан, ПК ПАР, 1321 (400 и 1500 слободно)
  2. Матић Ђурђе, ПК ВРА 1281 (100 и 200 леђно)
  3. Ковачевић Лазар, ПК ВОЈ, 1254 (400 и 1500 слободно)
  4. Савић Новак, ПК СПАРПЗ, 1248 (50 и 200 слободно)
  5. Ђоковић Урош, ПК ПАР, 1223 (100 и 200 делфин)
  6. Секе Зита, ПК ССБ, 1260 (50 и 100 слободно)
  7. Баста Нађа, ПК ЛА КОЛ, 1247 (50 и 100 слободно)
  8. Радуловић Ана, ПК ЦЗВ, 1225 (200 и 400 слободно)

За критеријум је узета бодовна вредност 2 најбоља испливана резултата уз услов да је остварено најмање 600 ФИНА бодова по свакој дисциплини.

Стручни тим ће чинити:

1. Бојан Раце, савезни тренер за јуниорску категорију,

2. Вук Даниловић и

3. Јован Јечански.

Коначан списак дисциплина, поред дисциплина на основу којих су пливачи селектовани, биће утврђен у наредним данима.