Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију
Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију
Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Бронзана Ања са Европских игара
Злато за Силађија на Универзијади
Злато за Силађија на Универзијади
Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе
Веља Стјепановић поново првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе
Previous Next
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију
Ања Цревар сребрна на YOG 2018 Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Бронзана Ања са Европских игара Бронзана Ања са Европских игара
Злато за Силађија на Универзијади Злато за Силађија на Универзијади
Веља Стјепановић бронза у Дохи Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе Веља Стјепановић поново првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе Велимир Стјепановић првак Европе

Други Развојни камп Пливачког савеза Србије у 2018. години одржаће се под покровитељством Министарства омладине и спорта Републике Србије у Београду у Националном тренажном центру Завода за спорт и медицину спорта на Кошутњаку од 2. до 5. октобра 2018. године.

 

Национални селектор и руководилац програма кампа др Игор Беретић основу прописаних услова за квалификацију за улазак у Развојни програм – Камп 2018 саставио је прелиминарни списак узимајући у обзир наступе на критеријумским такмичењима у летњој сезони.

Предвиђен програм:

02.10.2018.окупљање у 12 сати у Београду у хотелу „Трим“ на Кошутњаку , заједнички ручак, одмор и поподневни тренинг,

02-05.10.2018. рад по плану селектора и руководиоца кампа

05.10.2018.јутарњи тренинг ће бити организован у виду јавног часа, завршетак кампа за пливаче после ручка

 

 

 

ЈУНИОРИ – момци 2002/2003

 

 

Име и презиме

клуб

дисциплина

ФИНА бод.

 

1

Алекса Кисић

11А

50/100/200слободно

1865

 

2

Ђорђе Зечевић

НС

50/100/200 слободно

1768

 

3

Братислав Пешић

ДУБ

50/100/200 слободно

1800

 

 

4

Борис Лачански

ВОЈ

400, 800, 1500 слободно 200,400 мешовито

2065

 

5

Немања Живковић

ПИР

400,1500 слободно

1727

 

6

Алекса Рађеновић

ПОЛ

100,200 леђно

1162

 

7

Урош Цанић

ССН

100,200 прсно

1252

 

8

Адриел Хајагош

ССУ

100,200 делфин

1294

 

КАДЕТИ момци 2004/2005

 

 

Име и презиме

клуб

дисциплина

ФИНА бод.

 

1

Никола Колтин

ССУ

200 прсно

588

 

2

Михајло Гашић

11А

400 слободно

566

 

3

Данило Бањац

НС

400 слободно

559

 

4

Урош Живановић

ПАР

200 прсно

553

 

5

Марко Бањанин

11А

400 слободно

549

 

6

Урош Стефановић

ДУБ

200 прсно

532

 

7

Марко Родић

11А

800 слободно

529

 

8

Илија Лекић

ВИК

200 слободно

528

 

9

Вања Рељин

НС

200 прсно

525

 

10

Вељко Шврака

НБГ

400 слободно

524

 

11

Андор Генцел

ССУ

400 слободно

523

 

12

Лука Бијеле

БАР

400 слободно

518

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЈУНИОРКЕ – девојке 2003/2004

 

 

Име и презиме

клуб

дисциплина

ФИНА бод.

1

Тања Поповић

ПЛТ

50,100,200 слободно

1868

2

Исидора Димкић

11а

50,100,200 слободно

1792

3

Сара Сворцан

ВРА

50,100 слободно, 100 делфин

1811

4

Ћулибрк Теа

11А

200,400,800 слободно

1744

5

Јана Марковић

ЦПА

100,200 леђно

1260

6

Нина Станисављевић

ДУБ

100,200 прсно

1414

7

Нађа Лазаревић

ЛАКОЛ

100,200 делфин

1014

8

Ања Зубелић

ССУ

200,400 мешовито

1121

КАДЕТКИЊЕ – девојке 2003/2004

 

Име и презиме

клуб

дисциплина

ФИНА бод.

1

Наташа Кекић

 

200 слободно

592

2

Мартина Буквић

11А

200 прсно

582

3

Вања Ромић

ССУ

200 прсно

562

4

Мина Каљевић

11А

200 слободно

548

5

Хелена Лалковић

11А

200 слободно

541

6

Лена Стоиљковски

ПЗР

200 слободно

527

7

Ања Каљевић

11А

200 слободно

517

8

Маша Романић

ОБЛ

200 леђно

511

9

Ива Петковић

ЛЕС

200 прсно

510

10

Дуња Црнковић

ССУ

800 слободно

504

11

Миња Крстић

НАП

400 слободно

497

12

Дивна Шимшић

11А

400 слободно

497

 

Рок за потврду учешћа је петак 28. септембар 2018. године.