Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију
Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију
Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул
Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул
Бронзана Ања са Европских игара
Злато за Силађија на Универзијади
Злато за Силађија на Универзијади
Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе
Веља Стјепановић поново првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе
Previous Next
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију
Ања Цревар сребрна на YOG 2018 Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул
Бронзана Ања са Европских игара Бронзана Ања са Европских игара
Злато за Силађија на Универзијади Злато за Силађија на Универзијади
Веља Стјепановић бронза у Дохи Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе Веља Стјепановић поново првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе Велимир Стјепановић првак Европе

 

Пливачки савез Србије,  под покровитељством Министарства омладине и спорта Републике Србије у Београду у Националном тренажном центру Завода за спорт и медицину спорта на Кошутњаку наставља са организовањем Развојног кампа. Први камо у овој години започеће 2. априла 2019. године у 12 сати.

На основу прописаних услова за квалификацију за улазак у Развојни програм – Камп 2019. обавештавамо Вас да је национални селектор господин Игор Беретић саставио прелиминарни списак пливача на основу наступа на критеријумским такмичењима у зимској сезони

За кадете зимско појединачно и екипно првенство Србије за кадете 2019

За јуниоре Отворено првенство Србије 2019

 Позивају се:

 

 

Име, презиме

клуб

дисциплина

бодови

1.Буквић Мартина

11А

200 прсно

604

2. Стоиљковски Лена

ПЗР

200 краул

603

3. Петковић Ива

ЛЕС

200 прсно

554

4. Мут Теа

ССУ

800 краул

545

5. Сојевић Катарина

НС

200 краул

542

6. Вештајн Ема

СПРО

200 краул

541

7. Ромић Вања

ССУ

400 микс

531

8. Лилић Лара

ПЗР

400 краул

522

9. Цветковић Маша

ЛАКОЛ

400 краул

509

10. Тодоровић Катарина

ПТЛ

200 леђно

496

11. Стојилковић Сара

ПАР

200 прсно

483

12. Мартиновић Ива

11А

200 микс

483

  

Име, презиме

клуб

дисциплина

бодови

1.Живановић Урош

ПАР

800 краул

607

2.Симић Никола

11А

800 краул

566

3.Бијеле Лука

БАР

800 краул

565

4.Рељин Вања

НС

200 микс

549

5. Барси Марко

ССУ

800 краул

541

6. Миленковић Милош

ДУБ

800 краул

528

7. Рађеновић Матија

ПОЛ

200 прсно

525

8. Поповић Петар

ПТЛ

800 краул

515

9. Пилиповић Огњен

ПАР

800 краул

514

10. Димитријевић Виктор

ЛЕС

400 микс

514

11. Јованчић Марко

ВОЈ

200 краул

511

12. Дулић Данило

ССУ

800 краул

506

13. Ковачевић Огњен

ПЗР

200 леђно * на позив селектора 200

 

 

  

 

МЛАЂИ ЈУНИОРИ

 

 

Име и презиме

клуб

дисциплина

ФИНА бод.

 

1

Пешић Братислав

ДУБ

50/100/200слободно

1900

 

2

Зечевић Ђорђе

НС

50/100/200 слободно

1816

 

3

Живковић Немања

ПИР

400/800/1500 слободно

1963

 

 

4

Бањац Данило

НС

200, 400, 800 слободно

1904

 

5

Гашић Михајло

11А

400,800,1500 слободно

1896

 

6

Лазаревић Никола

СНН

100,200 прсно

1294

 

7

Бањанин Марко

11А

100,200 делфин

1219

 

8

Ђуричић Ненад

ВРА

100,200 леђно

1113

 

9*

Попадић Никола

НС

по позиву селектора

1196

 

10*

Букалов Немања

ПОЛ

по позиву селектора

1103

 

11*

Колтин Никола

ССУ

по позиву селектора

1194

 

 

МЛАЂЕ ЈУНИОРКЕ

 

 

Име и презиме

клуб

дисциплина

ФИНА бод.

1

Бошков Анђела

ПАР

50,100,200 слободно

1786

2

Лалковић Хелена

11А

50,100,200 слободно

1789

3

Поповић Тања

ПЛТ

20,400 слободно

1424

4

Ћулибрк Теа

11А

400,800 слободно

1331

5

Марковић Јана

ЦПА

100,200 леђно

1422

6

Станисављевић Нина

ДУБ

100,200 прсно

1515

7

Сворцан Сара

ВРА

50,100 делфин

1244

8

Кекић Наташа

ССБ

краул,мешовито

1271

9*

Зубелић Ања

ССУ

по позиву селектора

1238

10*

Лазаревић Нађа

ЛАКОЛ

по позиву селектора

 

               

 

 

Стручни тим ће чинити:

  1. Игор Беретић, селектор
  2. Дејан Пејиновић, председник СС ПСС,
  3. Душан Величковић – Дубочица,
  4. Шошић Стеван – Црница,
  5. тренер ПК 11 Април
  6. Агбаба Ђорђе – Нови Сад

 

Предвиђен програм:

 

02.04.2019. – окупљање у 12 сати у Београду у хотелу „Трим“ на Кошутњаку у Ул. Кнеза Вишеслава 72, заједнички ручак, одмор и поподневни тренинг,

02-05.04.2019. рад по плану селектора и руководиоца кампа

05.04.2019. – јутарњи тренинг и крај кампа