Злато за Уроша Живановића на Светском јуниорском првенству у пливању
Мартина Буквић освојила бронзану медаљу на Светском јуниорском првенству у пливању
Урош Живановић освојио сребрну медаљу на Светском јуниорском првенству
Бронзана штафета на Европском олимпијском фестивалу младих у Словачкој
Нина Станисављевић освојила сребрну медаљу на Европском јуниорском првенству у Риму
Сребро за Ању Цревар на Европском првенству у Казану
Злато за Нину Станисављевић на Медитеранским Играма у Алжиру
Бронза за Уроша Живановића на Европском јуниорском првенству у Румунији
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул
Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Бронзана Ања са Европских игара
Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе
Previous Next
Злато за Уроша Живановића на Светском јуниорском првенству у пливању Злато за Уроша Живановића на Светском јуниорском првенству у пливању
Мартина Буквић освојила бронзану медаљу на Светском јуниорском првенству у пливању Мартина Буквић освојила бронзану медаљу на Светском јуниорском првенству у пливању
Урош Живановић освојио сребрну медаљу на Светском јуниорском првенству Урош Живановић освојио сребрну медаљу на Светском јуниорском првенству
Бронзана штафета на Европском олимпијском фестивалу младих у Словачкој Бронзана штафета на Европском олимпијском фестивалу младих у Словачкој
Нина Станисављевић освојила сребрну медаљу на Европском јуниорском првенству у Риму Нина Станисављевић освојила сребрну медаљу на Европском јуниорском првенству у Риму
Сребро за Ању Цревар на Европском првенству у Казану Сребро за Ању Цревар на Европском првенству у Казану
Злато за Нину Станисављевић на Медитеранским Играма у Алжиру Злато за Нину Станисављевић на Медитеранским Играма у Алжиру
Бронза за Уроша Живановића на Европском јуниорском првенству у Румунији Бронза за Уроша Живановића на Европском јуниорском првенству у Румунији
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул
Ања Цревар сребрна на YOG 2018 Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Бронзана Ања са Европских игара Бронзана Ања са Европских игара
Веља Стјепановић бронза у Дохи Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе Веља Стјепановић поново првак Европе

Juniorska reprezentacija Srbije osvojila je u drugom delu prvog dana Balkanijade 9 novih medalja nakon kojih je ekipno zauzela II mesto, iza Grčke a ispred reprezentacije Rumunije. Simonović Katarina postala je Balkanski šampion u tri nove discipline: 50 delfin (0:28.32), 100 kraul (0:58.09), i 200 mešovito (2:24.59). Uz Katarinu, šampioni Balkana postali su i Stefan Šorak u trci 200 leđno (2:08.06) i Ženska štafeta 4x200 kraul (8:42.05) u sastavu Repan, Jovanov, Draganov i Simonović. Repman Rebeka zuzela je drugo mesto na 100 kraul u vremenu 0:59.09, dok su treća mesta zauzeli Paskaš Vladislav na 100 kraul (0:52.46), Udicki Miroslav 200 leđno (2:09.86) i Igor Vulešević na 200 mešovito (2:11.89). U ekipnom plasmanu, muški tim je zauzeo treće mesto dok je ženski trenutno na drugom mestu. Rezultati prvog dana Balkanijade PRVI DEO, DRUGI DEO.