Злато за Уроша Живановића на Светском јуниорском првенству у пливању
Мартина Буквић освојила бронзану медаљу на Светском јуниорском првенству у пливању
Урош Живановић освојио сребрну медаљу на Светском јуниорском првенству
Бронзана штафета на Европском олимпијском фестивалу младих у Словачкој
Нина Станисављевић освојила сребрну медаљу на Европском јуниорском првенству у Риму
Сребро за Ању Цревар на Европском првенству у Казану
Злато за Нину Станисављевић на Медитеранским Играма у Алжиру
Бронза за Уроша Живановића на Европском јуниорском првенству у Румунији
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул
Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Бронзана Ања са Европских игара
Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе
Previous Next
Злато за Уроша Живановића на Светском јуниорском првенству у пливању Злато за Уроша Живановића на Светском јуниорском првенству у пливању
Мартина Буквић освојила бронзану медаљу на Светском јуниорском првенству у пливању Мартина Буквић освојила бронзану медаљу на Светском јуниорском првенству у пливању
Урош Живановић освојио сребрну медаљу на Светском јуниорском првенству Урош Живановић освојио сребрну медаљу на Светском јуниорском првенству
Бронзана штафета на Европском олимпијском фестивалу младих у Словачкој Бронзана штафета на Европском олимпијском фестивалу младих у Словачкој
Нина Станисављевић освојила сребрну медаљу на Европском јуниорском првенству у Риму Нина Станисављевић освојила сребрну медаљу на Европском јуниорском првенству у Риму
Сребро за Ању Цревар на Европском првенству у Казану Сребро за Ању Цревар на Европском првенству у Казану
Злато за Нину Станисављевић на Медитеранским Играма у Алжиру Злато за Нину Станисављевић на Медитеранским Играма у Алжиру
Бронза за Уроша Живановића на Европском јуниорском првенству у Румунији Бронза за Уроша Живановића на Европском јуниорском првенству у Румунији
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул
Ања Цревар сребрна на YOG 2018 Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Бронзана Ања са Европских игара Бронзана Ања са Европских игара
Веља Стјепановић бронза у Дохи Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе Веља Стјепановић поново првак Европе

pscs-2010-mpp.jpgU Kruševcu je u subotu (03.07.) na zatvorenom bazenu Sportskog centra, na visokom organizacionom nivou, okončano Letnje Prvenstvo Centralne Srbije za Pionire i Mladje Pionire. U organizaciji PK "Napredak" iz Kuševca, ovo prvenstvo okupilo je ukupno 175 takmičara iz 16 klubova - članova PSCS. U ekipnom plasmanu redosled najboljih klubova je sledeći: 1/ PK Sveti Nikola (Niš) 18.733 bodova, 2/ PK Napredak (Kruševac) 12.213 bodova, 3/ PK Niš 2005 (Niš) 11.176 bodova. Pogledajte u nastavku mini galeriju i prikaz najvrednijeih ostvarenja na ovom prevenstvu novih - mladih plivačkih nada Srbije.

Najvrednije rezultate prvenstva medju mladjim pionirima ostvarili su: Lazar Lekić (Leskovac) u disciplini 50 kraul (30,64) i Andjela Sekulović (Rasina) u 50 kraul (35,96).

Kod pionira to su: Aleksandar Nikolić (Sv.Nikola) u disciplini 100 kraul (59,60 - 532 boda) i Nina Cojić (Sv.Nikola) u 100 defin (1:12,06) - 512 bodova.

Sjajnu statistiku sa ovog prvenstva pogledajte na našoj stranici Rezultati (u okviru HTML prikaza), a preko narednog linka otvoriti Kompletan zapisnik sa prvenstva (u PDF formatu). Foto: B.Kovačević.

zenske pionirske stafete 4x50 IM.JPG
Zenske pionirske stafete (4 x 50 m mesovito)

zenske pionirske stafete 4x50 K.JPG
Zenske pionirske stafete (4 x 50 kraul)