Име, презиме |
клуб |
дисциплина |
бодови |
1.Буквић Мартина |
11А |
200 прсно |
604 |
2. Стоиљковски Лена |
ПЗР |
200 краул |
603 |
3. Петковић Ива |
ЛЕС |
200 прсно |
554 |
4. Мут Теа |
ССУ |
800 краул |
545 |
5. Сојевић Катарина |
НС |
200 краул |
542 |
6. Вештајн Ема |
СПРО |
200 краул |
541 |
7. Ромић Вања |
ССУ |
400 микс |
531 |
8. Лилић Лара |
ПЗР |
400 краул |
522 |
9. Цветковић Маша |
ЛАКОЛ |
400 краул |
509 |
10. Тодоровић Катарина |
ПТЛ |
200 леђно |
496 |
11. Стојилковић Сара |
ПАР |
200 прсно |
483 |
12. Мартиновић Ива |
11А |
200 микс |
483 |
Име, презиме |
клуб |
дисциплина |
бодови |
1.Живановић Урош |
ПАР |
800 краул |
607 |
2.Симић Никола |
11А |
800 краул |
566 |
3.Бијеле Лука |
БАР |
800 краул |
565 |
4.Рељин Вања |
НС |
200 микс |
549 |
5. Барси Марко |
ССУ |
800 краул |
541 |
6. Миленковић Милош |
ДУБ |
800 краул |
528 |
7. Рађеновић Матија |
ПОЛ |
200 прсно |
525 |
8. Поповић Петар |
ПТЛ |
800 краул |
515 |
9. Пилиповић Огњен |
ПАР |
800 краул |
514 |
10. Димитријевић Виктор |
ЛЕС |
400 микс |
514 |
11. Јованчић Марко |
ВОЈ |
200 краул |
511 |
12. Дулић Данило |
ССУ |
800 краул |
506 |
13. Ковачевић Огњен |
ПЗР |
200 леђно * на позив селектора 200 |
|
|
МЛАЂИ ЈУНИОРИ |
|
|||||
|
Име и презиме |
клуб |
дисциплина |
ФИНА бод. |
|
||
1 |
Пешић Братислав |
ДУБ |
50/100/200слободно |
1900 |
|
||
2 |
Зечевић Ђорђе |
НС |
50/100/200 слободно |
1816 |
|
||
3 |
Живковић Немања |
ПИР |
400/800/1500 слободно |
1963
|
|
||
4 |
Бањац Данило |
НС |
200, 400, 800 слободно |
1904 |
|
||
5 |
Гашић Михајло |
11А |
400,800,1500 слободно |
1896 |
|
||
6 |
Лазаревић Никола |
СНН |
100,200 прсно |
1294 |
|
||
7 |
Бањанин Марко |
11А |
100,200 делфин |
1219 |
|
||
8 |
Ђуричић Ненад |
ВРА |
100,200 леђно |
1113 |
|
||
9* |
Попадић Никола |
НС |
по позиву селектора |
1196 |
|
||
10* |
Букалов Немања |
ПОЛ |
по позиву селектора |
1103 |
|
||
11* |
Колтин Никола |
ССУ |
по позиву селектора |
1194 |
|
||
|
МЛАЂЕ ЈУНИОРКЕ |
|
|||||
|
Име и презиме |
клуб |
дисциплина |
ФИНА бод. |
|||
1 |
Бошков Анђела |
ПАР |
50,100,200 слободно |
1786 |
|||
2 |
Лалковић Хелена |
11А |
50,100,200 слободно |
1789 |
|||
3 |
Поповић Тања |
ПЛТ |
20,400 слободно |
1424 |
|||
4 |
Ћулибрк Теа |
11А |
400,800 слободно |
1331 |
|||
5 |
Марковић Јана |
ЦПА |
100,200 леђно |
1422 |
|||
6 |
Станисављевић Нина |
ДУБ |
100,200 прсно |
1515 |
|||
7 |
Сворцан Сара |
ВРА |
50,100 делфин |
1244 |
|||
8 |
Кекић Наташа |
ССБ |
краул,мешовито |
1271 |
|||
9* |
Зубелић Ања |
ССУ |
по позиву селектора |
1238 |
|||
10* |
Лазаревић Нађа |
ЛАКОЛ |
по позиву селектора |
|
|||
Стручни тим ће чинити:
- Игор Беретић, селектор
- Дејан Пејиновић, председник СС ПСС,
- Душан Величковић – Дубочица,
- Шошић Стеван – Црница,
- тренер ПК 11 Април
- Агбаба Ђорђе – Нови Сад
Предвиђен програм:
02.04.2019. – окупљање у 12 сати у Београду у хотелу „Трим“ на Кошутњаку у Ул. Кнеза Вишеслава 72, заједнички ручак, одмор и поподневни тренинг,
02-05.04.2019. рад по плану селектора и руководиоца кампа
05.04.2019. – јутарњи тренинг и крај кампа