TАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2017

 

 

У складу са важећим Законом о спорту Р Србије и ФИНА Правилима пливања подсећамо све чланице да је сваки клуб и пливач у обавези да пре одласка на међународно такмичење ван Србије добије сагласност Пливачког савеза Србије за наступ на такмичењу. Напомињем ода резултати остварени на такмичрњима за које се није добила сагласност неће бити уврштени у базу ПСС.

Сагласност се добија попуњавањем и слањем обрасца који можете преузети овде.

 


Обавештавамо Вас да све резултате и информације о такмичењима можете наћи на следећем серверу LINK

Tакмичење
Датум
Mесто

swim

rankings

ON-LINE

Пропо-зиције Пријава Резултати
lxf html lxf pdf извештај ТК
         
                    
Првенство Војводине 17.07 Суботица splesh        
Првенство Војводине за пионире 14.07 Суботица splesh        
Бјелица 08.07 Врбас splesh        
***Аква 235 01.07 Јагодина splesh        
Видовдан 24.04 Крушевац splesh        

 Трофеј Београда

17.-18.06 Београд splesh    

Мастерс

17.06 Београд splesh     

Петница Куп

17.06 Ваљево splesh  
 
 

Београдска мала лига

18.06 Београд splesh      
***Пиколо -50 10.06 С.Митровица splesh        
Цар Константин 03.06 Ниш splesh      
Змај 03.06 Нови Сад splesh    
Београдска летња лига 13.-29.05 Београд splesh    
Прозивка 20.05 Суботица splesh    
Шаренградски КУП 13.05 Крушевац splesh    
Младост 07.05 Зрењанин splesh    
Ђурђевдански КУП 06.05 Крагујевац splesh      
Дубочица КУП 29.04 Лесковац splesh    
Црвена Звезда 29.04 Београд splesh      
Куп Баната 22.04 Кикинда splesh      
Пират ОПЕН 22.04 Крагујевац splesh      
Ускршњи митинг  08.04 Нови Сад          
11. април ГП 07.09.04 Београд      
Мастерс 07.04 Београд    
 
   
Пливко 08-09.04 Београд        
Куп Ниша 08.04 Ниш      
Суботичких 200 и више 01.04 Суботица      
Четворомеч 25.-26.03 Бања Лука            
ПСС-пионири 25.-26.03 Бечеј        
ПСС-отворено 17.-19.03 Београд        
 ПСС-кадети  11-12.03  Бечеј          
V Копер Куп  04.03          
Анте Ламбаша 04.-05.03 Београд      
ПСЦС друго коло 25.02 Параћин        
ПСВ-отворено-ПОЛЕТ 26.02 Сомбор      
ПСВ-пионири-ПОЛЕТ 25.02 Сомбор      
Стар 18.02 Бечеј      
Зимске Чаролије 11.02 Сомбор      
Европа 28.01 Нови Сад          
ПСЦС прво коло 21.01 Параћин      

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save