Poslednja izmena 15/04/2024 10:49
11 April Memorijal "Aleksandar Latinić Šuki"
Prijavna statistika po KlubuMedalje po klubovimaNajbolji pilvac D i E kategorije
Statistika MedaljaNajbolje perfomanse po bodovimaRezultni fajl (Lenex)
Medalje po disciplinamaNajbolja plivacica D i E kategorije
 
MuškiŽenski
Slobodno/FreeSlobodno/Free
50mDirektno finale- 12Startna listaRezultati 50mDirektno finale- 11Startna listaRezultati
100mDirektno finale- 12Startna listaRezultati 100mDirektno finale- 11Startna listaRezultati
200mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 200mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
400mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 400mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
 
Leđno/BackLeđno/Back
50mDirektno finale- 12Startna listaRezultati 50mDirektno finale- 11Startna listaRezultati
100mDirektno finale- 12Startna listaRezultati 100mDirektno finale- 11Startna listaRezultati
200mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 200mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
 
Prsno/BreastPrsno/Breast
50mDirektno finale- 12Startna listaRezultati 50mDirektno finale- 11Startna listaRezultati
100mDirektno finale- 12Startna listaRezultati 100mDirektno finale- 11Startna listaRezultati
200mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 200mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
 
Delfin/FlyDelfin/Fly
50mDirektno finale- 12Startna listaRezultati 50mDirektno finale- 11Startna listaRezultati
100mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 100mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
 
Mešovito/MedleyMešovito/Medley
200mDirektno finale11 - 12Startna listaRezultati 200mDirektno finale10 - 11Startna listaRezultati
Prijavna statistika po KlubuMedalje po klubovimaNajbolji pilvac D i E kategorije
Statistika MedaljaNajbolje perfomanse po bodovimaRezultni fajl (Lenex)
Medalje po disciplinamaNajbolja plivacica D i E kategorije
 
1 - I DEO - 13/04/2024 - 13:00
1.Dečaci50m Prsno/BreastDirektno finale13:0012 godina i mlađiStartna listaRezultati
2.Devojčice50m Prsno/BreastDirektno finale13:1311 godina i mlađiStartna listaRezultati
3.Dečaci100m Leđno/BackDirektno finale13:2312 godina i mlađiStartna listaRezultati
4.Devojčice100m Leđno/BackDirektno finale13:3311 godina i mlađiStartna listaRezultati
5.Dečaci400m Slobodno/FreeDirektno finale13:3911 - 12 godinaStartna listaRezultati
6.Devojčice400m Slobodno/FreeDirektno finale13:5310 - 11 godinaStartna listaRezultati
7.Dečaci50m Delfin/FlyDirektno finale14:0112 godina i mlađiStartna listaRezultati
8.Devojčice50m Delfin/FlyDirektno finale14:0911 godina i mlađiStartna listaRezultati
9.Dečaci100m Slobodno/FreeDirektno finale14:1412 godina i mlađiStartna listaRezultati
10.Devojčice100m Slobodno/FreeDirektno finale14:3511 godina i mlađiStartna listaRezultati
11.Dečaci200m Prsno/BreastDirektno finale14:4511 - 12 godinaStartna listaRezultati
12.Devojčice200m Prsno/BreastDirektno finale14:5410 - 11 godinaStartna listaRezultati
Prijavna statistika po KlubuMedalje po klubovimaNajbolji pilvac D i E kategorije
Statistika MedaljaNajbolje perfomanse po bodovimaRezultni fajl (Lenex)
Medalje po disciplinamaNajbolja plivacica D i E kategorije
 
2 - II DEO - 14/04/2024 - 13:00
13.Dečaci50m Slobodno/FreeDirektno finale13:0012 godina i mlađiStartna listaRezultati
14.Devojčice50m Slobodno/FreeDirektno finale13:2411 godina i mlađiStartna listaRezultati
15.Dečaci100m Prsno/BreastDirektno finale13:3812 godina i mlađiStartna listaRezultati
16.Devojčice100m Prsno/BreastDirektno finale13:4611 godina i mlađiStartna listaRezultati
17.Dečaci200m Mešovito/MedleyDirektno finale13:5511 - 12 godinaStartna listaRezultati
18.Devojčice200m Mešovito/MedleyDirektno finale14:0310 - 11 godinaStartna listaRezultati
19.Dečaci50m Leđno/BackDirektno finale14:0812 godina i mlađiStartna listaRezultati
20.Devojčice50m Leđno/BackDirektno finale14:2211 godina i mlađiStartna listaRezultati
21.Dečaci200m Slobodno/FreeDirektno finale14:3011 - 12 godinaStartna listaRezultati
22.Devojčice200m Slobodno/FreeDirektno finale14:3410 - 11 godinaStartna listaRezultati
23.Dečaci100m Delfin/FlyDirektno finale14:3911 - 12 godinaStartna listaRezultati
24.Devojčice100m Delfin/FlyDirektno finale14:4110 - 11 godinaStartna listaRezultati
25.Dečaci200m Leđno/BackDirektno finale14:4411 - 12 godinaStartna listaRezultati
26.Devojčice200m Leđno/BackDirektno finale14:5310 - 11 godinaStartna listaRezultati