Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију
Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију
Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул
Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул
Злато и сребро за Чабу Силађија на Фина Светском купу
Злато и сребро за Чабу Силађија на Фина Светском купу
Бронзана Ања са Европских игара
Злато за Силађија на Универзијади
Злато за Силађија на Универзијади
Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе
Веља Стјепановић поново првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе
Previous Next
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију
Ања Цревар сребрна на YOG 2018 Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул
Злато и сребро за Чабу Силађија на Фина Светском купу Злато и сребро за Чабу Силађија на Фина Светском купу
Бронзана Ања са Европских игара Бронзана Ања са Европских игара
Злато за Силађија на Универзијади Злато за Силађија на Универзијади
Веља Стјепановић бронза у Дохи Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе Веља Стјепановић поново првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе Велимир Стјепановић првак Европе

Анализирајући постигнуте резултате у складу са критеријумима национални селектор ПСС саставио је списак од 41 пливача и пливачице које је позвао на Развојни камп ПСС који ће се одржати у Београду, на Кошутњаку од 21. до 24. децембра 2021. године.

 

 

 

Презиме, име, дисциплина, клуб

бодови

 

Цветков Јустин (200м краул, 100м краул) ПК ПРОЛЕТЕР

1336

 

Митић Петар (200м краул, 100м краул) ПК ЛЕСКОВАЦ

1155

 

Јовановић Лука (200м краул, 100м делфин) ПК 11.АПРИЛ

1128

 

Боршош Борис (400м краул, 100м краул) ПК СПАРТАК

1124

 

Станчул Страхиња (400м краул, 200м мешовито) ПК НОВИ САД

1124

 

Јоић Павле (200м краул, 400м мешовито) ПК ЛЕСКОВАЦ

1097

 

Вујанац Михајло (200м краул, 100м краул) ПК РАДНИЧКИ 1969

1088

 

Ујвари Леон (200м краул, 100м краул) ПК СПАРТАК ПРОЗИВКА

1019

 

Торњајски Матија (200краул, 100м краул) ПК ВЕЛИКА КИКИНДА

1014

 

Бјелобрк Андрија (200м краул, 100 краул) ПК 11.АПРИЛ

976

 

Михајловић Матеја (400м краул, 100 краул) ПК НИШ 2005

967

 

Ћоровић Катарина (400м краул, 400м мешовито) ПК УШЋЕ

1241

 

 

Транкулов Викторија (200м краул, 100м краул) ПК ПРОЛЕТЕР

1208

 

 

Јоргић Андреа (200м краул, 100м краул) ПК 11.АПРИЛ

1170

 

 

Јованић Лена (200м краул, 100м леђно) ПК 11.АПРИЛ

1106

 

 

Ђурић Миона (200м краул, 100м краул) ПК ОБИЛИЋ

1096

 

 

Станић Теодора(400м краул, 400м мешовито)ПК ВЕЛИКА КИКИНДА

1075

 

 

Мут Јана (200м краул, 200м мешовито) ПК СПАРТАК

1052

 

 

Свитлица Теодора (200 краул, 200 леђно) ПК БПК

1020

 

 

Радовановић Вишња (200м краул, 100м делфин) ПК ОБИЛИЋ

1013

 

Поповић Петар (50м краул, 100м краул) ПК ПЛАВИ ТАЛАС

1319

 

Милошевић Марко (100м краул, 200м краул) ПК ПАРТИЗАН

1281

 

Симић Никола (400м краул, 800м краул) ПК 11.АПРИЛ

1427

 

Вулетић Владимир (400м краул, 800м краул) ПК ПАРТИЗАН

1240

 

Димитријевић Виктор (100м леђно, 200м леђно) ПК ДУБОЧИЦА

1186

 

Пилиповић Огњен (100м делфин, 200м делфин) ПК ПАРТИЗАН

1352

 

Живановић Урош (100м прсно, 200м прсно) ПК ДУБОЧИЦА

1565

 

Бијеле Лука (200м мешовито, 400м мешовито) ПК БАРАКУДА

1290

 

Драгутиновић Миона (100м краул, 200м краул) ПК РАДНИЧКИ 1969

1255

 

Ромић Вања (100м краул, 200м краул) ПК СПАРТАК

1242

 

Стоиљковски Лена (200м краул, 400м краул) ПК ПРОЛЕТР

1274

 

Цветковић Маша (400м краул, 1500м краул) ПК ВАЛИС

1292

 

Грујић Невена (100м леђно, 200м леђно) ПК ПАРТИЗАН

1281

 

Буквић Мартина (100м прсно, 200м прсно) ПК 11.АПРИЛ

1517

 

Давидовић Андреа (200м мешовито, 400м мешовито) ПК АРЕНА 2015

1268

 

         

 

 

Користећи дискреционо право селектора позивају се:

     

 

Максић Немања (100м краул, 100м делфин) ПК ОБИЛИЋ

1218

 

Козомора Ленка (200м прсно, 100м прсно) ПК СПАРТАК

1129

 

Бркић Хелена (100м прсно, 200м прсно) ПК ПЛАВИ ТАЛАС

1059

 

Срданов Јована (800м краул, 400м краул) ПК СВИМ СТАР

1054

Ковачевић Огњен (50м леђно, 100м леђно)  ПК ПРОЛЕТЕР

1277

Мартиновић Ива (50м делфин, 100м делфин) ПК 11.АПРИЛ

1288

             

 

 Стручни тим ће чинити:

  1. Игор Беретић, селектор
  2. Тренер ПК 11. Април
  3. Тренер ПК Пролетер
  4. Тренер ПК Спартак
  5. Тренер ПК Партизан
  6. Тренер ПК Дубочица
  7. Тренер ПК Обилић

21.12.2021.окупљање у 12 сати у Београду у хотелу „Трим“ на Кошутњаку у Ул. Кнеза Вишеслава 72, заједнички ручак, одмор и поподневни тренинг,

21-24.12.2021. рад по плану селектора

24.12.2021.јутарњи тренинг и крај кампа