Бронзана штафета на Европском олимпијском фестивалу младих у Словачкој
Бронзана штафета на Европском олимпијском фестивалу младих у Словачкој
Нина Станисављевић освојила сребрну медаљу на Европском јуниорском првенству у Риму
Нина Станисављевић освојила сребрну медаљу на Европском јуниорском првенству у Риму
Сребро за Ању Цревар на Европском првенству у Казану
Сребро за Ању Цревар на Европском првенству у Казану
Злато за Нину Станисављевић на Медитеранским Играма у Алжиру
Злато за Нину Станисављевић на Медитеранским Играма у Алжиру
Бронза за Уроша Живановића на Европском јуниорском првенству у Румунији
Бронза за Уроша Живановића на Европском јуниорском првенству у Румунији
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул
Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул
Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Бронзана Ања са Европских игара
Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе
Веља Стјепановић поново првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе
Previous Next
Бронзана штафета на Европском олимпијском фестивалу младих у Словачкој Бронзана штафета на Европском олимпијском фестивалу младих у Словачкој
Нина Станисављевић освојила сребрну медаљу на Европском јуниорском првенству у Риму Нина Станисављевић освојила сребрну медаљу на Европском јуниорском првенству у Риму
Сребро за Ању Цревар на Европском првенству у Казану Сребро за Ању Цревар на Европском првенству у Казану
Злато за Нину Станисављевић на Медитеранским Играма у Алжиру Злато за Нину Станисављевић на Медитеранским Играма у Алжиру
Бронза за Уроша Живановића на Европском јуниорском првенству у Румунији Бронза за Уроша Живановића на Европском јуниорском првенству у Румунији
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул
Ања Цревар сребрна на YOG 2018 Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Бронзана Ања са Европских игара Бронзана Ања са Европских игара
Веља Стјепановић бронза у Дохи Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе Веља Стјепановић поново првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе Велимир Стјепановић првак Европе

 

У складу са планом и програмом рада репрезенатације за 2022. годину, по истеклом прописаном року, селектор је одредио списак пливача које је позвао на специфичне припреме које ће се одржати у Лесковцу од 2. до 20. маја о.г.

Позивају се:

 

1 Андреј Барна СП
2 Ања Цревар  СП
3 Велимир Стјепановић СП
4 Урош Николић  МИ
5 Никола Аћин МИ
6 Нина Станисављевић МИ
7 Ђурђе Матић МИ
8 Урош Живановић СЈП
9 Мартина Буквић  СЈП
10 Никола Колтин СЈП
11 Огњен Ковачевић ЕЈП
12 Мина Каљевић  1% од ЕЈП
13 Данило Бањац 1% од ЕЈП
14 Огњен Пилиповић ЕЈОФ
15 Јустин Цветков ЕЈОФ
16 Петар Поповић ЕЈОФ
17 Андреа Давидовић ЕЈОФ
18 Невена Грујић ЕЈОФ
19 Ива Мартиновић ЕЈОФ
20 Матија Рађеновић Комен
21 Андреа Јоргић Комен
22 Лука Јовановић ЦЕЦЈМ
23 Катарина Ћоровић ЦЕЦЈМ
Дискреционо право
24 Ања Каљевић  ЕЈП кандидат
25 Јана Марковић Пројекат штафета
26 Сара Сворцан Пројекат штафета
27 Теа Ћулибрк Пројекат штафета
28 Тања Поповић  Пројекат штафета
29 Милица Опачић  Пројекат штафета
30 Миахаило Гашић ЕЈП кандидат

 

Списак тренера
1 Душан Величковић Селектор
2 Игор Беретић Председник СС ПСС
3 Бојан Почуча Члан СС ПСС
4 Милорад Радишић Тренер
5 Блажо Булатовић Тренер
6 Горан Граховац Тренер
7 Себастијан Хигл Тренер

 

Моле се сви клубови позваних пливача да најкасније до 27. априла 2022. године потврде или откажу присуство на припремама на мејл milena.neskovicThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Сви спортисти и тренери у обавези су да пријаве било коју здравствену промену (физичку и менталну) у било ком трену после позива на припреме, а даље обавезе биће дефинисане у консултацији са лекарима и селектором. Селектор има дискреционо право да после додатних прегледа и/или консултација са медицинским особљем искључи из активности и из екипе спортисту и/или тренера, посебно уколико се утврди да спортиста и/или тренер представљају опасност по своје здравље или по здравље других. Евентуална замена искљученог спортисте и/или тренера биће дискреционо право селектора у светлу најбољег интереса целокупне екипе.

Жалбу на објављени списак заинтересована страна може да уложи три (3) дана након објављивања коначног списка, по прописаној процедури.

Спортисти, тренери и пливачке организације би требало да буду упознати са роковима садржаним у поступку који су осмишљени са намером решавања проблема брзо, ефикасно и праведно.