Бронзана штафета на Европском олимпијском фестивалу младих у Словачкој
Бронзана штафета на Европском олимпијском фестивалу младих у Словачкој
Нина Станисављевић освојила сребрну медаљу на Европском јуниорском првенству у Риму
Нина Станисављевић освојила сребрну медаљу на Европском јуниорском првенству у Риму
Сребро за Ању Цревар на Европском првенству у Казану
Сребро за Ању Цревар на Европском првенству у Казану
Злато за Нину Станисављевић на Медитеранским Играма у Алжиру
Злато за Нину Станисављевић на Медитеранским Играма у Алжиру
Бронза за Уроша Живановића на Европском јуниорском првенству у Румунији
Бронза за Уроша Живановића на Европском јуниорском првенству у Румунији
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул
Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул
Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Бронзана Ања са Европских игара
Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе
Веља Стјепановић поново првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе
Previous Next
Бронзана штафета на Европском олимпијском фестивалу младих у Словачкој Бронзана штафета на Европском олимпијском фестивалу младих у Словачкој
Нина Станисављевић освојила сребрну медаљу на Европском јуниорском првенству у Риму Нина Станисављевић освојила сребрну медаљу на Европском јуниорском првенству у Риму
Сребро за Ању Цревар на Европском првенству у Казану Сребро за Ању Цревар на Европском првенству у Казану
Злато за Нину Станисављевић на Медитеранским Играма у Алжиру Злато за Нину Станисављевић на Медитеранским Играма у Алжиру
Бронза за Уроша Живановића на Европском јуниорском првенству у Румунији Бронза за Уроша Живановића на Европском јуниорском првенству у Румунији
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул
Ања Цревар сребрна на YOG 2018 Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Бронзана Ања са Европских игара Бронзана Ања са Европских игара
Веља Стјепановић бронза у Дохи Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе Веља Стјепановић поново првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе Велимир Стјепановић првак Европе

Тамаш Фаркаш освојио је 2. место на ЛЕН Купу у пливању на отвореним водама у Београду у трци на 10km

На 4. по реду у 2022. години квалификаторној трци за наступ на Европском првенству у пливању на отвореним водама, која се одржала у Београду на Ади Циганлији у недељу 17. јула 2022. године Тамаш Фаркаш освојио је друго место у мушкој конкуренцији и квалификовао се на Европско првенство у пливању на отвореним водама које ће се одржати у Италији у августу о.г.

На овом такмичењу наступило је 20 такмичара из укупно 9 земаља Европе, а Србију су представљали:

Тамаш Фаркаш,

Никола Ратков,

Душан Катић,

Дивна Шимшић,

Река Варга.

 

 

у пратњи Ђорђа Агбабе, Матије Копривице и Слободана Жугића.

 Тамаш Фаркаш је испливао трку за 01:55:51.4

Душан Катић је трку завршио са времено 1:59:12.5 чиме је обезбедио 7. место, док је Никола Ратков је у укупном пласману са временом 2:01:21.3 био 9.

Код дама Дивна Шимшић је завршила трку са временом 2:18:36.7 што јој је обезбедило 8. место, док Река Варга није завршила трку.

 

У мушкој конкуренцији прво место је заузео пливач Велике Британије HUGHES Nathan, док је треће место такође освојио пливач из Велике Британије  DEIGHAN Joseph.

У конкуренцији дама прво место је заузела AURELLIE Muller из Француске, друго FAIN Katja из Словеније, а треће DYSON Ella из Велике Британије.