Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију
Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију
Бронзана Ања са Европских игара
Злато за Силађија на Универзијади
Злато за Силађија на Универзијади
Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе
Веља Стјепановић поново првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе
Previous Next
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију
Бронзана Ања са Европских игара Бронзана Ања са Европских игара
Злато за Силађија на Универзијади Злато за Силађија на Универзијади
Веља Стјепановић бронза у Дохи Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе Веља Стјепановић поново првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе Велимир Стјепановић првак Европе

Prvog i drugog dana Zimskog prvenstva Srbije 2010 (KOA) koje se održava u Zrenjaninu u organizaciji PK Proleter, donelo je pored 5 novih državnih rekorda i zaista izvanredne trke u pojedinim disciplinama, posebno se to odnosi na štafete, ali i u pojedinačnim nastupima. Tehnička ekipa PSS video kanala, na čelu sa Draganom Nedimovićem, ovde vam priređuje tri najzanimljivije trke I i II dana Prvenstva i to: 100 m slobodno (muški), 100 m delfin (muški) i 50 slobodno muški. 



Sampioni Srbije za 2010 (muski) mali bazeni:

100 m slobodno:   1/ Lenđer Ivan (PRO) 
                           2/ Siljevski Radovan (SRB)
                           3/ Stojanović Boris (VNS)

100 m delfin:        1/ Siljevski Radovan (SRB)
                           2/ Simić Nikola (VNS)
                           3/ Spasov Marko (DP)

50 m slobodno:    1/ Lenđer Ivan (PRO) 
                           2/ Siljevski Radovan (SRB)

                           3/ Stojanović Boris (VNS)