Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију
Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију
Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Бронзана Ања са Европских игара
Злато за Силађија на Универзијади
Злато за Силађија на Универзијади
Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе
Веља Стјепановић поново првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе
Previous Next
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију
Ања Цревар сребрна на YOG 2018 Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Бронзана Ања са Европских игара Бронзана Ања са Европских игара
Злато за Силађија на Универзијади Злато за Силађија на Универзијади
Веља Стјепановић бронза у Дохи Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе Веља Стјепановић поново првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе Велимир Стјепановић првак Европе

Sjajan uspeh Reprezentacije Srbije prvog dana mitinga Ravne 2010 u Sloveniji. Naši plivači osvojoli su ukupno 11 medalja u apsolutnoj kategoriji (5 zlatnih, 2 srebrne i 4 bronzane). Najvredniji rezultat ostvario je Čaba Silađi na 50m prsno sa vremenom 0:28.44 pobedivši Matjaža Markića (0:28.88) i Emila Tahirovića (0:29.40), slovenačke olimpijce i rekordere.

Silađi Čaba  
Siljevski Radovan
Stojanović Boris
Petrović Anđelka
Vukanović Tijana
Nikolovski Jovana
50 prsno
50 kraul
50 kraul
50 kraul
50 kraul
100 ledjno
I mesto
II mesto
III mesto
I mesto
II mesto
III mesto
      
Udicki Miroslav
Vulešević Igor
Lenđer Ivan
Šorak Stefan
Siljevski Radovan
 
100 ledjno
100 ledjno
200 kraul
200 kraul
100 delfin
 
I mesto
III mesto
I mesto
III mesto
I mesto
 

 

 





Drugi dan ovog mitinga počinje u 9:00 kvalifikacionim trkama, a finala su u 17:00.